Posljednji rok za prijave za stipendije na Central European Universityju

CEU je sveučilište za diplomsko (Master) i poslijediplomsko (PhD) obrazovanje iz područja društvenih i humanističkih znanosti te zaštite okoliša i matematike. Smješten u samom srcu Europe, u Budimpešti, CEU nudi isključivo programe na engleskom jeziku, te brojne mogućnosti potpune i/ili djelomične financijske potpore za studij. CEU podupire veliku većinu svojih studenata na diplomskoj razini studija kroz razne oblike financijske pomoći, a gotovo 90% doktorskih kandidata ovog sveučilišta prima potpunu stipendiju za svoj studij. Potpune stipendije pokrivaju troškove programa, smještaja, zdravstvenog osiguranja te mjesečni džeparac za preostale životne troškove.

Zadnji rok za prijavu za akademsku godinu 2011/2012. je  14. ožujka 2011. i do tada je potrebno poslati potpunu prijavu uključujući rezultate standardiziranog testa engleskog jezika (TOEFL). Natječaj s detaljnijim informacijama objavljen je na internetskom portalu www.stipendije.info. (CEU natječaj).
Dodatne upite o CEU možete uputiti Institutu za razvoj obrazovanja, Preradovićeva 33/I, 10000 Zagreb (telefon: 01/4817-195; e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ; web: www.iro.hr).