Poslovna škola za studente
Četvrtak, 10.03.2011.
Svečanom dodjelom diploma, 10. ožujka 2011. godine,  na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci, obilježen je završetak 4. ciklusa Poslovne škole za studente 2010. Radi se o zajedničkom projektu Hrvatske udruge poslodavaca Podružnice Rijeka, Primorsko – goranske županije i Sveučilišta u Rijeci.

Hrvatska udruga poslodavaca Podružnica Rijeka osmislila je i u suradnji sa Primorsko-goranskom županijom i Sveučilištem u Rijeci 2007.g. pokrenula projekt Poslovne škole za studente, na tragu rastuće potrebe za kompetentnim mladim ljudima, a istovremeno nedovoljne povezanosti studenata i obrazovnih institucija s gospodarstvom i potrebama poslovnog sektora.

Projekt se ove godine održava   četvrtu godinu za redom, a tijekom  proteklih godina pohađalo je 120 studenata. Ideja vodilja ovog projekta je povezati najbolje studente završnih godina studija Sveučilišta u Rijeci s najboljim poduzećima regije, s ciljem podizanja konkurentnosti jednih i drugih.