Diplome polaznicima HUP-ove poslovne škole za studente, NL, 11. 3. 2011.
DIPLOME POLAZNICIMA HUP-ove POSLOVNE ŠKOLE ZA STUDENTE

altRIJEKA Riječka podružnica Hrvatske udruge poslodavaca, Sveučilište u Rijeci i Primorsko-goranska županija jučer su svečanom dodjelom diploma okončali četvrti ciklus projekta Poslovne škole za studente. Četvrtu generaciju polaznika Poslovne škole činila su 34 studenta koji su završetkom programa prema riječima direktora i predsjednika riječke podružnice HUP-a Nenada Seiferta i Ivice Lukanovića, te prorektora za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Rijeci prof. dr. Damira Zeca, stekli dodatna znanja i sposobnosti za buduće izazove.
    U protekle četiri godine provođenja projekta Poslovnu školu je završilo 120 studenata riječkog Sveučilišta, a jučer su diplome za uspješno završenu edukaciju dobili: Aleksandar Vignjević, Ana Paulin, Corinna Jerkin, Emina Pughel, Igor Tomić, Irena Pavačić, Joško Trošelj, Maja Patrk, Majda Uremović, Marina Šimac, Sandro Erceg, Snežana Žurga, Stela Sinčić, Tamara Komadina, Tanja Milić, Tanja Špodnjak, Teuta Duletić, Aleksandar Saša Milaković, Anja Kolacio, Hrvoje Stupnik, Isabela Juničić, Ivan Pintar, Ivana Cvitan, Kristina Ivančić, Luka Dragojević, Maja Plašćar, Marino Čuljat, Mirna Perović, Sanja Barić, Stefani Mikulec, Tanja Vujnović, Vedran Padovan, Vedrana Justinić te Zvjezdana Pavić. (A. P.)