Natječaji za osoblje

14.5.2018.
Rezultati natječaja za mobilnost osoblja u 2018./2019.

---------

1.3.2018. Sveučilište u Rijeci raspisuje ERASMUS natječaj za mobilnost osoblja u 2018./2019.

Tekst natječaja

PRIJAVA zaključno do 20. travnja 2018., u 12:00 sati.
Institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u 2018./2019. (za aktivnost održavanje nastave)
Nositelji povelje Erasmus Charter for HE

Natječajna dokumentacija (uz dokumentaciju navedenu u Tekstu natječaja, točki H):
Obrazac za nastavni plan
Obrazac za plan rada
Obrazac za osobe s posebnim potrebama

CEFR description levels - zajednički europski referentni okvir za jezike
Popis Erasmus koodinatora
Izračun financijske potpore
Kalkulator Europske komisije - izračun kilometara
Smjernice za izbor nastavnog/nenastavnog osoblja u okviru Erasmus natječaja

UPUTE ZA ONLINE PRIJAVU
Prijave na natječaj podnose se isključivo elektroničkim putem klikom na poveznicu PRIJAVA.

Preporuka: prijavu izvršite nekoliko dana prije isteka roka kako ne bi došlo do tehničkih poteškoća zbog velikog broja korisnika/unosa.
U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu.
Preporučujemo da pri online prijavi koristite Internet Explorer preglednik. Pristupite SharePoint portalu i online prijavi upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (adresa e-pošte povezana s uniri korisničkim imenom).
Radi dodjele elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr koji je potreban za pristup online prijavi, molimo vas da se obratite kontakt osobi na svojoj sastavnici!
popis
Upute za popunjavanje online obrasca nalaze se na SharePoint portalu.
U slučaju poteškoća s povezivanjem na SharePoint portal, molimo vas da kontaktirate Sveučilišni informatički centar na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

10.5.2017.
Rezultati natječaja za mobilnost osoblja u 2017./2018.

-------------------------------------------------------------

1.3.2017. Sveučilište u Rijeci raspisat će Erasmus natječaj za mobilnost osoblja u 2017./2018.

PRIJAVA zaključno do 20. travnja 2017., u 12:00 sati.
U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu.

ERASMUS natječaj - mobilnost osoblja u ak. god. 2017./2018.
Institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u 2017./2018. (za aktivnost održavanje nastave)
Nositelji povelje Erasmus Charter for HE

Tekst natječaja
Obrazac za nastavni plan
Obrazac za plan rada
Obrazac za osobe s posebnim potrebama

CEFR description levels - zajednički europski referentni okvir za jezike
Popis Erasmus koodinatora
Izračun financijske potpore
Kalkulator Europske komisije - izračun kilometara
Smjernice za izbor nastavnog/nenastavnog osoblja u okviru Erasmus natječaja

UPUTE ZA ONLINE PRIJAVU

popis

Upute za popunjavanje online obrasca nalaze se na SharePoint portalu.

11.10.2016.
Rezultati II natječaja za mobilnost osoblja u 2016./2017.