Natječaji za osoblje

1.9.2016. Sveučilište u Rijeci raspisuje II. Erasmus natječaj za mobilnost osoblja u 2016./17.

PRIJAVA zaključno do 30. rujna 2016., u 12:00 sati.
Preporuka: prijavu izvršite nekoliko dana prije isteka roka kako ne bi došlo do tehničkih poteškoća zbog velikog broja korisnika/unosa.
U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu.

ERASMUS natječaj - mobilnost osoblja u ak. god. 2016./2017.

Institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u 2016./2017. (za aktivnost održavanje nastave)

Tekst natječaja
Natječajna dokumentacija (uz dokumentaciju navedenu u Tekstu natječaja, točki H):

Kalkulator Europske komisije - izračun kilometara

UPUTE ZA ONLINE PRIJAVU
Prijave na natječaj podnose se isključivo elektroničkim putem klikom na poveznicu PRIJAVA.

Preporučujemo da pri online prijavi koristite Internet Explorer preglednik. Pristupite SharePoint portalu i online prijavi upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (adresa e-pošte povezana s uniri korisničkim imenom).

Radi dodjele elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr koji je potreban za pristup online prijavi, molimo vas da se obratite kontakt osobi na svojoj sastavnici!

Upute za popunjavanje online obrasca nalaze se na SharePoint portalu.

U slučaju poteškoća s povezivanjem na SharePoint portal, molimo vas da kontaktirate Sveučilišni informatički centar na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

----------------------------------------------------------------------

5.5.2016.

Rezultati natječaja za mobilnost osoblja u 2016./2017.

________
1.3.2016. Sveučilište u Rijeci raspisuje Erasmus natječaj za mobilnost osoblja u 2016./17.

PRIJAVA zaključno do 20. travnja 2016., u 12:00 sati.
U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu.

ERASMUS natječaj - mobilnost osoblja u ak. god. 2016./2017.

Kalkulator Europske komisije - izračun kilometara

----------------------------------------------------------------------

24.9.2015.

Rezultati II natječaja za mobilnost osoblja u 2015./2016.

23.6.2015.
Objavljen II. natječaj za mobilnost osoblja u 2015./2016.

PRIJAVA zaključno do 15. rujna 2015., u 12:00 sati.
U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu.

ERASMUS natječaj - mobilnost osoblja u ak. god. 2015./2016.
Institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u 2015./2016. (za aktivnost održavanje nastave)

______________
14.5.2015.
Obavijest o pomicanju Liste čekanja za stručno usavršavanje u 2015./2016.

8.5.2015.
Rezultati natječaja za mobilnost osoblja u 2015./2016.

______________
2. ožujka 2015.

zaključno do 20. travnja 2015., u 12:00 sati.

U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu.

ERASMUS natječaj - mobilnost osoblja u ak. god. 2015./2016.

20.10.2014.
Rezultati natječaja za mobilnost nastavnog osoblja

_____
3. rujna 2014.
Natječaj za nastavno osoblje za mobilnost na inozemne visokoškolske ustanove u sklopu Erasmusa u akademskoj godini 2014/2015.

Rok za prijavu: 10. listopada 2014.

Visokoškolske institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u ak. god. 2014./2015. (Ažurirano 18.9.2014.)

Natječajna dokumentacija (uz ostalu dokumentaciju, vidi tekst Natječaja):
- Obrazac 1 - prijavni obrazac
- Obrazac 2a - nastavni plan (svrha mobilnosti: održavanje nastave)
- Obrazac 3 - Verification Letter (prijedlog obrasca)
- Obrazac 4 - životopis (European CV format)
- Obrazac 5 - prijavni obrazac za osobe s invaliditetom

Zajednički europski referentni okvir za jezike
(Common European Framework of Reference for Languages)

Izračun financijske potpore za osoblje 2014./2015.

Smjernice za izbor nastavnog/nenastavnog osoblja u okviru Erasmus natječaja

__________
6. lipnja
Obavijest za nastavno/nenastavno osoblje - dodatna sredstva u 2014./2015.

21. svibnja 2014.

Rezultati Natječaja za nastavno i nenastavno osoblje za mobilnost na inozemne visokoškolske ustanove u sklopu Erasmusa u akademskoj godini 2014/2015.

12. ožujka 2014.
Natječaj za nastavno i nenastavno osoblje za mobilnost na inozemne visokoškolske ustanove u sklopu Erasmusa u akademskoj godini 2014/2015.

Rok za prijavu: 9. svibnja 2014.

Visokoškolske institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u ak. god. 2014./2015. (Ažurirano 17.4.2014.)
(Napomena: za aktivnost stručno usavršavanje nije potrebno sklopiti Erasmus ugovor, no ako se ide na usavršanje na visokoškolsku instituciju - ta institucija mora biti nositeljica Erasmus sveučilišne povelje za 2014./2020.
) Nositelji povelje

Natječajna dokumentacija (uz ostalu dokumentaciju, vidi tekst Natječaja):
- Obrazac 1 - prijavni obrazac
- Obrazac 2a - nastavni plan (svrha mobilnosti: održavanje nastave)
- Obrazac 2b - plan rada (svrha mobilnosti: stručno usavršavanje)
- Obrazac 3 - Verification Letter (prijedlog obrasca)
- Obrazac 4 - životopis (European CV format)
- Obrazac 5 - prijavni obrazac za osobe s invaliditetom

Zajednički europski referentni okvir za jezike
(Common European Framework of Reference for Languages)

Izračun financijske potpore za osoblje 2014./2015.