Poziv studentima za rad na RiTV-u
Utorak, 29.03.2011.
Sveučilište u Rijeci, u suradnji s televizijom Primorja i Gorskog kotara RiTV, poziva sve zainteresirane studente za suradnju, odnosno rad na navedenoj televiziji. Studentska emisija „Sve (pet)sto“ emitira se već više od godinu dana i s obzirom na to da je nakana Sveučilišta i RiTV-a širenje programa, u rad na emisiji uključit će i studente.  Stoga se pozivaju studenti koji imaju afiniteta isključivo u snimateljskom  i montažerskom  poslu da do 11. travnja  2011. pošalju svoj CV i naravno kontakte kako bi bili pozvani na razgovor nakon kojega bi uslijedio eventualni angažman na televiziji.

Podatke  i CV treba poslati na adresu:

Rektorat Sveučilišta u Rijeci
(za  „Sve pet(sto))