Info dan - travanj 2011. - program PEOPLE
Četvrtak, 14.04.2011.
Centar za EU projekte Sveučilišta u Rijeci poziva sve zainteresirane  na Info dan – travanj 2011. o programu PEOPLE i mogućnostima prijave na natječaje koji će biti održan sutra, u petak 15. travnja  2011. godine, u Znanstveno-tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci s početkom u 9.45 sati.

Na Info danu bit će predstavljene individualne Marie Curie akcije, savjeti za pripremu projektnog proračuna, iskustvo provedbe uspješnih projekata te pregled Marie Curie akcija iz perspektive evaluatora.

Ukoliko Vas zanima:

- razvoj znanstvene karijere u inozemstvu,
- prijava na natječaje u EU,
- suradnja s najboljim svjetskim znanstvenicima,
- stjecanje novih znanja i vještina uz atraktivna primanja i puno socijano osiguranje,
- financijska potpora za povratak u matičnu zemlju nakon istraživanja,
- rad u međunarodnom okružju na najboljim europskim ali i svjetskim sveučilištima i institutima,
- integracija u europske i svjetske znanstvene tokove,
- stvaranje vlastite mreže poznanstva i suradnji,
- implementacija stečenih znanja u matičnoj zemlji i instituciji,

ovaj Info dan prava je prilika za vas.

Još uvijek ima malo slobodnih mjesta stoga Vas pozivamo da se prijavite i da potvrdu sudjelovanja pošaljete na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript danas do kraja dana.

Centar za EU projekte Sveučilišta u Rijeci.