Jasminka Ledić ponovno predsjednica Universitasa
Utorak, 19.04.2011.

U ponedjeljak 18. travnja 2011. godine na Učiteljskom fakultetu u Rijeci održana je redovita skupština Udruge za razvoj visokoga školstva Universitas. Na Skupštini je prezentiran Godišnji izvještaj o aktivnostima Udruge u 2010. godini te predstavljen plan aktivnosti za 2011. godinu.

Članovi Udruge u novi dvogodišnji mandat jednoglasno su izabrali dosadašnju predsjednicu Udruge prof. dr. sc. Jasminku Ledić, dok su se članovi Upravnog i Izvršnog odbora izmijenili.

Novi članovi Upravnog odbora Udruge su: prof. dr. sc. Jasna Krstović, prof. dr. sc. Gordana Marunić, izv. prof. dr. sc. Sanja Rukavina, prof. dr. sc. Mladenka Tkalčić i doc. dr. sc. Marta Žuvić-Butorac.

U Izvršni odbor Udruge izabrani su: Mladen Bočev, dr. sc. Bojana Ćulum, izv. prof. dr. sc. Vesna Kovač i Marko Turk. Nova tijela Udruge izabrana su za dvogodišnje mandatno razdoblje.

Više informacija s Godišnje skupštine pročitajte u službenoj Izjavi za javnost Udruge.