Održan X. znanstveni kolokvij Sveučilišta u Rijeci
Petak, 27.05.2011.
Prof. dr. sc. Frano Barbir, redoviti profesor na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje (FESB) u Splitu, održao je predavanje pod naslovom „Gorivni članci i vodikove energetske tehnologije“ u sklopu X. znanstvenog kolokvija.

Gost predavač desetog po redu znanstvenog kolokvija održanog u prostoru Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci bio je prof. dr. sc. Frano Barbir, redoviti profesor na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje (FESB) u Splitu i jedan od vodećih svjetskih stručnjaka za vodikove energetske tehnologije, posebice za gorivne ćelije. Predavanje profesora Barbira, pod naslovom „Gorivni članci i vodikove energetske tehnologije“, privuklo je mnogobrojne profesore i studente zainteresirane za nove energetske tehnologije.

Suorganizator kolokvija: Akademski klub doktora, magistara, diplomiranih inženjera i inženjera Tehničko fakulteta Sveučilišta u Rijeci (predsjednik prof. dr. sc. Zmagoslav Prelec).

Sažetak predavanja