Održan XI. znanstveni kolokvij SURI
Ponedjeljak, 06.06.2011.
Profesor George P. Landow, Brown University (Providence, Rhode Island), održao je predavanje pod naslovom "The Victorian Web and the Victorian Course Wiki - Comparing the Educational effectiveness of Identical Assignments in Web 1.0 and Web 2.0.” u sklopu XI. znanstvenog kolokvija.

Gost predavač XI. znanstvenog kolokvija održanog u prostoru Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci bio je prof. dr. sc. George P. Landow, profesor na Sveučilištu Brown (Engleski i povijest umjetnosti), te osnivač i trenutačni urednik internetske stranica „The Victorian“. Profesor Landow je govorio o perspektivama integrirane primjene informacijskih tehnologija pri uspostavljanju interdisciplinarnih humanističkih programa i kurikuluma, kao i o mogućnostima hipertekstualnog pristupa studijskim sadržajima.

Sažetak predavanja