Članak "Humanitarni koncert studenata medicine", NL,25.studenoga 2011.

HUMANITARNI KONCERT STUDENATA MEDICINE

RIJEKA Studenti Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u petak u 19.30 sati u Mramornoj dvorani Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja organiziraju 3. koncert hrvatskih studenata medicine u humanitarne svrhe. Humanitarni koncert bit će održan u organizaciji Hrvatskog znanstvenog društva za povijest zdravstvene kulture (HZDPZK) i Fakultetskog odbora svih studenata (FOSS MedRi). Koncertni program sastoji se od solističkih i komornih točaka klasično popularne glazbe u izvedbi studenata medicinskih fakulteta u Rijeci i Zagrebu. U programu sudjeluje i pjevački zbor studenata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu »Lege artis«, a nastavljena je suradnja s kolegama s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani, koji će također nastupiti na koncertu. Ulaz je slobodan, s time da će biti prikupljani dobrovoljni novčani prilozi za Udrugu za pomoć osobama s mentalnom retardacijom »Klub Srce Rijeka«, čiji će članovi nazočiti i nastupiti na koncertu. (A. P.)