Članak "Smotra Sveučilišta u Kampusu", NL, 14. prosinca 2011.
SMOTRA SVEUČILIŠTA U KAMPUSU

RIJEKA Gdje i kako studirati, pitanje je na koje ovogodišnji maturanti mogu potražiti odgovor na 17. smotri Sveučilišta u Rijeci, što će biti otvorena danas u 10 sati na Građevinskom fakultetu u Kampusu na Trsatu, a sa sveučilišnom ponudom budući će se studenti moći upoznati danas i sutra od 10 do 19 sati.
    – Svi budući brucoši, koji to namjeravaju postati u akademskoj godini 2012./2013. na ljeto, dužni su prijaviti predmete za polaganje državne mature do 31. siječnja. Stoga je ovogodišnja Smotra organizirana već u prosincu kako bi se maturantima dala mogućnost kvalitetnijeg informiranja s dovoljno vremena za donošenje odluke, poručuju s riječkog Sveučilišta. Smotra Sveučilišta okupit će predstavnike svih riječkih visokoškolskih ustanova, a pridružit će im se i predstavnici Veleučilišta i Teologije. (A. P.)