Za Erasmus program stiglo 13 prijava, NL, 15.12. 2011.
RIJEKA Rok za nominaciju Erasmus studenata za studijski boravak na Sveučilištu u Rijeci u ljetnom semestru akademske godine 2011./2012. zaključen je, a prispjelo je 13 prijava kojima inozemne visokoškolske ustanove nominiraju svoje kandidate. Strane studente prihvatit će Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Ekonomski, Filozofski i Medicinski fakultet, te Akademija primijenjenih umjetnosti. Na međunarodnu razmjenu u ljetnom semestru 2011./12. odlazi 32 studenta riječkog sveučilišta, uključujući 15 studenata s Ekonomskog fakulteta, po šest studenata s Tehničkog i Građevinskog fakulteta, po dvoje studenata s Akademije primijenjenih umjetnosti i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, te jedna studentica s Filozofskog fakulteta. (A. P.)