Nova generacija doktora dentalne medicine i sanitarnih inžinjera, NL, 16.12. 2011.

altRIJEKA Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci promovirana je nova generacija doktora dentalne medicine, sveučilišnih prvostupnika sanitarnog inženjerstva te diplomiranih sanitarnih inženjera. Zvanje doktora dentalne medicine stekli su Nataša Gržetić, Maja Njegomir, Tea Premate, Teo Tomić, Rafaela Vaccaro, Robert Vukman, Ivan Vukšić, Danko Žakula, Branimir Car, Ana Dunatov, Goran Popović, Neven Crepulja, Željko Kovač, Aleksandra Kotvaš, Ivan Pilaš, Sanja Marin, Ana Delač, Nejc Sok, Daniel Bolf, Ivan Perić, Emili Blečić, Vanessa Zuber, Goran Cvitkušić, Mario Krmpotić i Josipa Jurčević. Zvanje sveučilišnih prvostupnika sanitarnog inženjerstva stekli su Iva Kruljac, Bojana Gržinčić, Marta Išić, Nikolina Tomić, Marta Žic, Ivana Maričić, Mia Potočnjak, Matija Široka, Majda Modrić, Barbara Turković, Josip Škara, Iva Potočnjak, Marta Telebar, Ivana Čendak, Jasmina Šerifović, Ivana Grabovac, Jasmina Šerifović, Ivana Grabovac, Marina Okun i Dražen Pavasović, a zvanje diplomiranih sanitarnih inženjera stekli su Marija Šojat, Danijel Soldatić, Jasmina Janko, Leo Ferjan, Hari Volf, Manuela Hromin, Ena Devčić i Nataša Salać. (A. P.)