Donatorska večera na Kampusu
Četvrtak, 09.02.2012.
Izuzetno nam je zadovoljstvo obavijestiti Vas kako Nacionalna Zaklada za potporu učeničkom i studentskom standardu i Sveučilište u Rijeci, u suradnji sa Zakladom Sveučilišta u Rijeci, organiziraju akademsku donatorsku večeru kojoj će prisustvovati i predsjednik RH prof. dr. sc. Ivo Josipović kao visoki pokrovitelj navedenoga događanja.

Svrha događanja jest promicanje važnosti potpore učeničkom i studentskom standardu te prikupljanje sredstava za studentske stipendije. Sav prihod od prikupljenih donacija namijenjen je fondu za dodjelu studentskih stipendija Nacionalne Zaklade za potporu učeničkom i studentskom standardu i Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Akademska donatorska večera bit će održana u petak 9. ožujka 2012. godine u 18.30 sati u restoranu „Kampus“ u Kampusu Sveučilišta na Trsatu. S ciljem što većeg odaziva dostavili smo svim suradnicima i partnerima te dekanatima ovu obavijest kao predpoziv za održavanje svečanosti. Bit će nam osobito zadovoljstvo ukoliko nam se pridružite u što većem broju te svojim prisustvom uveličate ovaj događaj, a svojom uplatom pomognete našim studentima.

Ukoliko želite pomoći ovoj humanitarnoj akciji donaciju možete uplatiti na račun Sveučilišta u Rijeci:

Zagrebačka banka
Broj žiro računa 2360000-1101322186
Poziv na broj 110-21
Opis plaćanja: Prezimena osoba za koje je izvršena uplata
OIB Sveučilišta 64218323816

Unaprijed zahvaljujemo Vašoj uglednoj tvrtki, instituciji ili Vama osobno na minimalnoj donaciji od 1.000,00 kuna, koliko vrijedi pozivnica za dvije osobe.

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite uplatom, najkasnije do 24. veljače 2012. godine, a svoje kontakte javite na tel. 051 406-555 ili e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript   kako bismo Vam mogli poslati pozivnicu koja je ujedno i ulaznica.

Veselimo se Vašem dolasku, kao i druženju s Vama na događaju na kojemu će, uz protokolarni dio, biti upriličen i zabavno umjetnički program te aukcija slika koje donira Akademija za primijenjenu umjetnost  Sveučilišta u Rijeci. Na banneru "Aukcija slika" na naslovnici sveučilišne web stranice možete pogledati sve radove naših renomiranih umjetnika koji će se naći na aukciji.