Nagrađeni radovi u sklopu projekta "Kultivator"
Petak, 10.02.2012.
Odabrani su najbolji studentski radovi na temu "Krize i katastrofe knjiga" nakon provedenog natječaja u sklopu projekta „Kultivator“ u kojem sudjeluju Sveučilište u Rijeci i Grad Rijeka.

Na natječaj je pristiglo 15 radova, a natječajno povjerenstvo u sastavu: Mišo Nejašmić  (urednik u izdavačkoj kući „Jesenski i Turk“) i Kruno Lokotar (urednik u izdavačkoj kući „Algoritam“) izabralo je najbolje radove.

Novčanim iznosima i objavljivanjem rada nagrađuju se:

1. Marina Žagar, studentica Pravnog fakulteta, za rad „Neknjiga“, iznosom od 3.000,00 kn;
2. Adriana Pavković, studentica Filozofskog fakulteta, za radove „Medijski stvorena književnost“ i  „Turbofolkizacija književnosti“, iznosom od 2.000,00 kn;
3. Ana Maria Kozina, studentica Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, za rad „Da li je istina“, iznosom od 1.000,00 kn.

Uz tri navedena rada, također će se objaviti radovi:

1. „8 minuta i 22 sekunde“, Katarine Mihaljević, studentice Filozofskog fakulteta;
2. „Krize i katastrofe knjiga“,Tee Marković,  studentice Filozofskog fakulteta;
3. „Krize i katastrofe knjiga“, Marine Mijoč, studentice Filozofskog fakulteta.

Nagrađeni autori će putem elektronske pošte dobiti obavijest o načinu preuzimanja nagrada te uvjetima i postupku objavljivanja radova.

Svim kandidatima čestitamo i zahvaljujemo na sudjelovanju u natječaju.