"Nova generacija diplomiranih ekonomista", NL, 13. 2. 2012.
SVEČANA PROMOCIJA NA EKONOMSKOM FAKULTETU SVEUČILIŠTA U RIJECI
Nova generacija diplomiranih ekonomista

altRIJEKA Na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije diplomiranih ekonomista. Promovirani su: Marko Mohorac, Katarina Novačić, Srđan Mišković, Petra Baldaš, Slaven Klanac, Dragan Stojić, Joso Ivoš, Maja Mogorović, Josip Bakmaz, Maja Iveljić, Paula Dražić, Ana Ivanov, Nenad Mrzlečki, Željka Bet Jurčević, Igor Božić, Tamara Vučković, Alen Nezirević, Sandra Fattor, Nebojša Trajković, Nikica Krstaš, Iva Majić, Marko Koloper, Danijel Špringer, Martina Gašparin, Elvis Vikić, Matija Drakulić, Sandra Marinković, Danijel Rubinić, Mirna Dumančić, Marko Žužić, Lara Gržinčić, Nataša Plenković, Teodora Maričić, Ivana Hrg, Jerko Valčić, Goran Stojaković, Stjepan Starčević, Sanja Ugrin, Marijana Ognjenović, Jasmina Ređep, Dževada Ćoralić, Ivana Salopek, Pavle Puž, Suzana Nežić, Bojan Vuković, Ana Maras, Lidija Kraljić, Davor Barbarić, Zrinka Čolak, Dubravka Domijan Džekić, Ana Mrnjaus, Blaženka Franjić, Damir Deković, Domagoj Jelić, Nela Stipić, Goran Miletić, Marijana Pleša, Iva Galošić, Tomislav Hodak, Jasna Gobo, Zoran Lalić, Slaven Butolo, Nikolina Medved, Srećko Kregar, Davor Jevtov, Valentina Orbanić, Ivana Jakuš, Jure Tomljanović, David Šalja, Ivana Lulić, Sanja Babić, Ivan Majić, Danijela Kovač, Dijana Lončar, Marina Legac, Borivoj Drobnjak, Juraj Dobrović, Patricia Matković, Tea Jokić, Sanjin Šopić, Sabina Katanar, Miloš Šverko, Anja Potkonjak, Ada Ćibo, Martina Krolo, Vanja Kaštelan, Aneta Uzelac, Krunoslav Agostini, Igor Antonić, Martina Buljan, Marko Kasić, Ivana Mamilović, Ivana Radočaj, Ana Šuber Božičević, Dean Karabaić, Davor Žunić, Dina Abramović, Romana Skrobe, Reneo Stanojević, Marijana Vujnović, Danijela Turk, Jadran Mandekić, Dorota Togunjac, Marijana Šimičević i Andriana Lekaj Šoštarić. (A. P.)