"Lions klub Korzo donirao stablo Kampusu", NL, 6. 3. 2012.
Lions klub Korzo donirao stablo Campusu

altRIJEKA Ženski Lions klub Korzo Rijeka donirao je jučer stablo Catalpe bungei riječkom Kampusu, a članice kluba su ga uz pomoć rektora Riječkog sveučilišta, prof. dr. Pere Lučina, prorektorice Nevenke Ožanić i predsjednice Lionsa dr. Jadranke Komadina Gačić, posadile kraj Građevinskog fakulteta.
    Drvo je simbolično, posađeno u Ulici dr. Radmile Matejčić, istaknute Riječanke čija je kći, članica kluba, također sudjelovala u sadnji. Lionsice su time pridonijele ozelenjavanju tog novog i lijepog prostora, vodeći se izrekom da i jedna mala kap čini slap te slijedeći savjet ovogodišnjeg internacionalnog predsjednika svih Lions klubova svijeta Wing - Kun Tam da ove godine svi Lionsi svijeta zasade barem milijun stabala.