"Promovirana nova generacija prvostupnika na Filozofskom fakultetu", NL, 28. 3. 2012.

Promovirana nova generacija prvostupnika na Filozofskom fakultetu

altRIJEKA Na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je promocija prvostupnika dvopredmetnih studija. Studij hrvatskog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti završili su: Marina Antolović, Karmen Čunović, Dijana Jakovac, Margita Krulić, Siniša Smiljanić, Gorana Tenčić, Monika Tuk i Ivana Vojtek, studij hrvatskog jezika i književnosti i fiolozofije završile su Jelena Dragičević i Anamaria Hajdinjak, a studij hrvatskog jezika i književnosti i povijesti završile su Irena Mlinar i Jasmina Radičević, dok su studij hrvatskog jezika i književnosti i pedagogije završile Ivana Kovačević i Jelena Maras. Studij engleskog jezika i književnosti i hrvatskog jezika i književnosti završile su Jelena Posavec i Ivana Sudan, studij engleskog jezika i književnosti i njemačkog jezika i književnosti završile su Iva Barić, Jana Bratovič, Jasmina Klapić, Maja Koretić, Danica Krnčević i Maja Matić, studij engleskog jezika i književnosti i filozofije završile su Sabrina Bogović i Maria Elena Brusić, studij engleskog jezika i književnosti i povijesti umjetnosti završili su Maja Grabar, Leo Grubelić i Monika Majstorović, a studij engleskog jezika i književnosti i pedagogije završile su Tina Anić, Tamara Klasan, Gabrijela Tomašević i Kristina Zaobornij, dok su studij engleskog jezika i književnosti i informatike završili Ena Fibinger i Vladivoj Lisica. Studij njemačkog jezika i književnosti i hrvatskog jezika i književnosti završile su Petra Macolić, Mirna Majstorović, Jelena Lončarić, Marija Perković i Kristina Vuković, studij njemačkog jezika i književnosti i filozofije završili su Maja Bolić, Matija Lovšin, Karla Radošević, Iva Vojvodić i Marina Zelenika, studij njemačkog jezika i književnosti i povijesti završile su Irena Ljubančić i Katarina Marković, studij njemačkog jezika i književnosti i povijesti umjetnosti završila je Martina Žišković, a studij njemačkog jezika i književnosti i pedagogije završila je Barbara Kasun, dok je studij njemačkog jezika i književnosti i informatike završila Nina Krivošija. Studij filozofije i engleskog jezika i književnosti završile su Tihana Kovačević, Dajana Rakić i Lorena Soldat, studij filozofije i povijesti završili su Zvonimir Anić, Karlo Babić i Mihael Ilišinović, a studij filozofije i povijesti umjetnosti završio je Tomislav Čop, dok je studij filozofije i pedagogije završila Elizabeta Vega. Studij povijesti i hrvatskog jezika i književnosti završili su Jan Bačić, Marino Badurina i Martina Lukić, studij povijesti i engleskog jezika i književnosti završili su Vedran Alić, Drago Frlan, Katarina Krištić, Kristina Legović, Dominik Mihaljević i Ivana Polić, studij povijesti i njemačkog jezika i književnosti završili su Sofija Koretić, Luka Šegota i Matija Vincetić, studij povijesti i filozofije završili su Natali Dujmović, Stefan Gostić, Juraj Horvatin, Tomislav Maruna, Adi Oblak, Ivan Sagata i Helena Štimac, studij povijesti i povijesti umjetnosti završili su Martina Domladovac, Stjepan Špalj i Marko Španjol, a studij povijesti i pedagogije završila je Anja Blečić, dok su studij povijesti i informatike završili Nino Mavrinac i Peter Polić. Studij povijesti umjetnosti i hrvatskog jezika i književnosti završili su Ivana Hrebak i Vanja Suzanić, studij povijesti umjetnosti i engleskog jezika i književnosti završile su Anja Grgić, Nina Matković i Ana-Maria Milčić, studij povijesti umjetnosti i njemačkog jezika i književnosti završila je Ernada Berbić, a studij povijesti umjetnosti i filozofije završili su Petra Jalšovec i Nikola Njavro, dok su studij povijesti umjetnosti i povijesti završile Dunja Brence, Marta Cuculić, Andrea Ivić, Maja Mustač i Nina Živković. Studij pedagogije i hrvatskog jezika i književnosti završile su Ivana Jeletić, Mateja Maršal, Jelena Rutić i Maja Ševrović, a studij pedagogije i njemačkog jezika i književnosti završila je Majda Feldšar, dok su studij pedagogije i filozofije završile Ivana Černeha i Sanja Korkut. Studij informatike i hrvatskog jezika i književnosti završio je Ivan Marin, a studij informatike i engleskog jezika i književnosti završili su Tina Kružić i Ivan Sesar, dok je studij informatike i filozofije završio je Ivan Ivakić. (A. P.)