"Nova generacija diplomanata Pomorskog fakulteta", NL, 3. 4. 2012.
Nova generacija diplomanata Pomorskog fakulteta

altRIJEKA U Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije diplomanata Pomorskog fakulteta. Zvanje inženjera pomorskog prometa nautičkog smjera stekli su Hrvoje Benčić, Alen Brnad, Igor Hlača, Dubravko Slivka, Ernest Štiglić, Luka Tičić i Robert Zoretić, a zvanje diplomiranog inženjera nautičkog prometa nautičkog smjera stekli su Kristian Karlović, Brankica Kristić, Tomislav Kristić, Anton Paravić, Albert Pinezić, Srđan Radosavljević i Vuk-Branko Vlajčić, dok su zvanje inženjera pomorskog prometa brodostrojarskog smjera stekli Mario Brkić, Šime Deroko, Alen Nahtigal i Egon Paškvan. Zvanje diplomiranog inženjera pomorskog prometa brodostrojarskog smjera stekli su Danko Braut, Dragan Ćužić, Damir Kukuljan, Goran Lovrić, Danijel Matić i Vladimir Polanović, a zvanje inženjera pomorskog prometa smjera brodske elektronike i komunikacija stekli su Franko Ćirović, Alen Perušić i Zoran Sabo, dok su zvanje inženjera pomorskog prometa smjera tehnologije prometa stekli Ivan Kajfeš i Ivan Žilić. Zvanje diplomiranog inženjera pomorskog prometa smjera tehnologije prometa stekli su Ivan Andrić, Vinko Anzulović, Boris Bakić, Sanjin Baković, Ena Berta, Damir Čučić, Andrea Domazet, Maja Frlan, Samira Jahić, Mirjam Jovanović, Maja Mamula, Teo Piasevoli, Nenad Šarlija, Sandra Valenčić i Marin Vukelić. (A. P.)