Student day festival Culture week
Petak, 20.04.2012.
Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na Student day festival Culture week - kulturni tjedan u sklopu Student day festivala koji će biti održan od 23. do 26. travnja 2012.

Na kulturnom tjednu nastupat će kazališta iz Čakovca, Rijeke i Zagreba, a uglavnom se radi o studentskim kazalištima.

Sve predstave održat će se na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Filozofskim fakultetom.

Tjedan kulture završava velikom zabavom u garaži Filozofskog fakulteta na Kampusu gdje će osim odličnog benda Sexless iz Zageba nastupiti i mladi bendovi koji se natječu za glavnu nagradu - nastup na Studentskom danu!

Više informacija na facebook stranici Student day festival, a možete nas pratiti i na Twitteru.

Vidimo se svi na Culture weeku!