"PRIJAVE ZA "MISLIM KRITIČKI!" DO SRIJEDE", NL, 24. 4. 2012.
PRIJAVE ZA "MISLIM KRITIČKI!" DO SRIJEDE

RIJEKA Udruga Universitas produljila je rok za podnošenje prijava za edukaciju »Mislim kritički!« do srijede, 25. travnja. Edukacija iz vještina kritičkog mišljenja, slušanja, čitanja i pisanja za 20 studenata Sveučilišta u Rijeci provodit će se 4., 5. i 12. svibnja na Učiteljskom fakultetu u Rijeci. Program edukacije i obrazac za prijavu dostupan je na mrežnim stranicama udruge www.universitas.hr, a zainteresirani studenti obrazac moraju dostaviti putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Sudjelovanje u edukaciji je besplatno, a svaki polaznik dobit će potvrdu o sudjelovanju i priručnik »Kritičko mišljenje«. Popis odabranih studenata bit će objavljen na mrežnim stranicama Universitasa najkasnije do 29. travnja. (A. P.)