Znanstveno-tehnička suradnja s Ruskom federacijom
Srijeda, 16.05.2012.
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta obavijestilo je hrvatska sveučilišta o uspostavljenoj bilateralnoj znanstveno-tehničkoj suradnji između Republike Hrvatske i Ruske federacije. Suradnja je uspostavljena krajem prošle godine potpisivanjem Protokola Prvog zasjedanja Mješovite hrvatsko-ruske radne skupine za suradnju u području obrazovanja i znanosti.

U prvoj etapi projektne znanstveno-tehničke suradnje dogovorena je suradnja u sljedećim područjima: informacijska tehnologija, znanost o životu, biotehnologija, energetika i racionalno iskorištavanje prirode.

Pozivamo sve zainteresirane da se očituju o interesu na predložene teme znanstveno-tehničke suradnje (u privitku) kako bismo objedinjene iskaze interesa pravovremeno (do kraja svibnja) mogli dostaviti Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta.

Očitovanja molimo dostaviti na adresu Sveučilišta, Trg braće Mažuranića 10 ili putem e-pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Teme znanstveno-tehničke suradnje.