"Nova generacija magistara prava i diplomiranih pravnika", NL, 31. 5. 2012.
SVEČANA PROMOCIJA NA PRAVNOM FAKULTETU SVEUČILIŠTA U RIJECI
Nova generacija magistara prava i diplomiranih pravnika

altRIJEKA Na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije magistara prava i diplomiranih pravnika. U zvanje magistara prava promovirani su: Nina Blažić, Andrea Perica, Maja Pečuvčić, Ines Čagalj, Ana-Marija Marinović, Ana Turkalj, Kristijan Trinajstić, Aleksandra Milićević, Nataša Beljan, Ivana Krol, Andrea Nikolić, Sanja Griparić, Matej Šimičević, Andrea Šare, Tijana Ružić, Federika Mohorović, Amina Nanić, Luka Arvaj, Sonier Jeremić, Katarina Licul, Jasna Klemen, Alana Vukelić, Katja Mašić, Nikolina Grković, Ana Morić, Elena Vodanović, Matea Marić, Darko Kusanović, Iva Vukelić, Matija Citković, Maja Tuhtan, Jelena Mičetić, Roberta Dragičević, Ana Humljak i Simona Jurić.
    Zvanje diplomiranih pravnika stekli su: Nikša Radišić, Kenan Hadžiomerović, Karmen Mohorac Marinović, Sanja Vincan, Vlatka Vuk, Ivan Šugar, Ivana Catela, Dolores Jagodić, Ivana Rumac, Nataša Guštin, Dolores Ćuković, Ivana Valić, Iva Klobučar, Marija Filipović, Iris Derenčinović, Marko Šutalo, Vedrana Rački, Damir Nardini, Martina Klarin, Andrea Uljančić, Tihomir Šljivić, Zoran Brozičević, Pavo Blažanović, Sandra Turkanović, Sandra Dejak, Iva Raspolić, Vesna Belančić, Barbara Begonja, Margareta Mladina, Božena Marušić, Verica Blažić, Alen Janjušević, David Beževan, Martina Dumančić, Renata Šorić, Romana Miculinić, Sanja Mihanić, Jerko Mihaljević, Velid Nasif, Kristina Stojković, Matteo Cattonaro, Martina Glasnović, Ana Šuto, Vanja Vajcenfeld, Aleks Staničić, Lana Kostanjšek i Smiljana Tatalović. (A. P.)