"Nova generacija diplomanata Pomorskog fakulteta", NL, 13. 6. 2012.
PROMOCIJA SVEČANOST NA REKTORATU SVEUČILIŠTA U RIJECI
Nova generacija diplomanata Pomorskog fakulteta

altRIJEKA U Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije diplomanata Pomorskog fakulteta. Zvanje sveučilišnog prvostupnika inženjera logistike i menadžmenta u pomorstvu stekli su: Zita Pronj, Maja Alafetić, Katarina Babić, Ana Marija Bačić, Sandro Badurina, Romana Ban, Marko Begonja, Dino Bertić, Aleksandra Božanić, Anita Brajnović, Jakov Brnić, Marko Bubalo, Tea Bucul, Maro Damijanić, Ana Marija Drobina, Danko Dukić, Ivana Erstić, Mia Franolić, Martina Franjko, Dina Gaši, Adrijano Gašparini, Nenad Grubiša, Matea Horvat, Ivan Jagičić, Nataša Janjić, Mladen Jardas, Marin Jelača, Draženka Jozičić, Jadranka Jurčić, Toni Jurjević, Tea Karačić, Suzana Knežević, Nina Kokorović, Mia Konjuh, Marina Kovačević, Jelena Kusalo, Sabrina Ljubojević, Anamarija Marenić, Ozren Maričić, Edvina Marušić, Paolo Miletić, Robert Milošević, Iva Modersić, Nebojša Nikolajev, Damira Omanović, Daniela Pavletić, Lucas Pervan, Željka Petrc, Maja Puljak, Darija Pupovac, Tamara Rendić, Lidija Rončević, Tiziana Salamun, Jelena Samardžija, Valerija Smolić, Nina Stošić, Aleksandra Sušanj, Sandra Svetić, Matilda Šarić, Denis Šegulja, Anja Štefan, Barbara Toljanić, Tamara Vidas Butorac, Magdalena Vujičić Ljubojević, Sara Vušković i Anamaria Žigić.
    Zvanje sveučilišnog prvostupnika inženjera brodostrojarstva stekli su: Boris Barić, Oliver Blažan, Dražen Blažević, David Cavedoni, Jakov Cvitan, Dean Čolaković, Dejan Davidović, Luka Hrboka, Miljenko Juričić, Tomica Komadina, Dorian Kostović, Marin Lazarić, Ante Lozar, Zoran Matovina, Luka Miškulin, Davor Mrakovčić, Davor Pavić, Dejan Pavkov, Aleksandar Popović, Krešimir Ramić, Bojan Rebić, Angelo Superina, Alen Španjol, Marko Tibljaš, David Tonković, Ognjen Ugrin, Franjo Volarić i Želimir Živko. (A. P.)