"Promovirani diplomanti pomorstva", NL, 14. 6. 2012.
PROMOCIJA SVEČANOST NA REKTORATU SVEUČILIŠTA U RIJECI
Promovirani diplomanti pomorstva

Darijan Debelić prima diplomuRIJEKA U Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije diplomanata Pomorskog fakulteta. Zvanje sveučilišnog prvostupnika inženjera nautike stekli su: Alen Alempijević, Filip Andrijević, Marko Aničić, Asmir Arnautović, Francesco Baćac, Alen Biljman, Kristijan Bistričić, Anton Bunoza, Kristijan Červenjak, Damjan Čenić, Darijan Debelić, Rene Došen, Albert Gregl, Raul Juretić, Goran Kauzlarić, Ivan Komadina, Vjekoslav Kosina, Hrvoje Krmpotić, Ivan Krmpotić, David Kučica, Lucija Kučić, Sanjin Legović, Valentino Lenac, Tomislav Lončar, Marko Malenović, Nereo Margan, Joško Medić, Marin Mehić, Andro Milat, Robi Mohorić, Stjepan Mudrovčić, Nikola Orlić, Alen Plukavec, Ivan Rakić, Tean Rončević, Christian Segnan, Anton Starčić, Mateo Stipčić, Nikola Tudor, Gianni Turčić, Deni Vidić, Marin Vuletić, Astrid Zekić, Andrej Zloković, Mateo Žigman i Ivan Županović.
    Zvanje sveučilišnog prvostupnika inženjera prometa stekli su: Deni Antolos, Andrea Belančić, Silvija Blažok Šušnjara, Roberto Brkarić, Karla Ćurković, Kristina Dogan, Alen Drandić, Sandra Džido, Barbara Glažar, Nataša Kandijaš, Anamaria Kanižai, Sebastijan Kanjer, Gordan Klarić, Marino Klarić, Ivana Kosovac, Dragana Krajina, Ivan Kunda, Tomislav Lončarić, Darko Majstorović, Slobodan Mamula, Tea Mršić, Antonija Omazić, Marko Paulić, Tatjana Petrović, Ivan Rukavina, Morena Slosar i Mirela Trifković.
    Zvanje sveučilišnog prvostupnika inženjera elektroničke i informatičke tehnologije stekli su: Alen Barać, Igor Benić, Ratko Božić, Aleks Čargonja, Dražen Duvnjak, Ivan Gerbin, Goran Glavić, Tomislav Grubišić, Ivan Jokić, Mateo Jokić, Igor Jutriša, David Krajcar, Toni Kučić, Lučano Marčelja, Robert Marković, Mirel Mulić, Ivan Panić, Robert Perčić, Sandro Perman, Marin Peroš, Leonard Petranović, Slobodan Popić, Ivan Popović, Igor Srdoč, Robert Sušanj, Sebastijan Šegota, Alen Šišović, Marin Štefanac, Igor Trdić i Dragan Žlimen. (A. P.)