"Studentima 93.000 kuna stipendija", NL, 23. 7. 2012.
RIJEKA » Sveučilište u Rijeci objavilo je rezultate prvog Javnog poziva za dodjelu stipendija studentima Sveučilišta u Rijeci u okviru programa »Solidarnost« Fonda Aleksandar Abramov. Od ukupno raspoloživog iznosa od 139.250 kuna, raspoređeno je 92.307 kuna za dodjelu stipendija za pokriće troškova studija redovitih studenata koji zadovoljavaju kriterije. Sredstava su dobili studenti: Ana Fratar, Ante Olivari, Danka Pičuljan, Darko Galić, Dragana Kosanović, Dragana Vuk, Ena Winkler, Eva Margan, Goran Ljubotina, Ines Kovač, Ivan Cazin, Ivan Zec, Marija Obšivač, Natalija Perković, Sanja Raca, Stipe Žunić, Tanja Drača, Valentina Mikec, Valnea Devčić, Vanesa Crljić i Vlatka Ikasović. Iz Sveučilišta mole sttudente kojima je odobrena stipendija da se od 23. do 27. srpnja do 12 sati jave u Centar za studije Sveučilišta u Rijeci, Trg Braće Mažuranića 10, u sobu broj 12 u suterenu, radi potpisivanja ugovora. (A. P.)