"Jože Perić dekan i u iduće tri godine", NL, 3. 10. 2012.

IZBORI NA FAKULTETU U IKI
Jože Perić dekan i u iduće tri godine

Jože PerićIKA » Dosadašnji dekan na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Opatija, Sveučilišta u Rijeci, sa sjedištem u Iki, dr.sc. Jože Perić, redoviti profesor u trajnom zvanju, izabran je ponovo na mjesto dekana – stoji u obavijesti pristigloj iz ove obrazovne ustanove. Kako piše u priopćenju, izbor se odnosi na razdoblje od 1. listopada ove godine do 30. rujna 2015. godine. Također, u trogodišnjem mandatnom razdoblju, prodekanica za znanstvenu i stručnu djelatnost bit će dr. sc. Dora Smolčić Jurdana, izvanredna profesorica, prodekanica za međunarodnu suradnju dr. sc. Sandra Janković, izvanredna profesorica, prodekanica za poslovne odnose dr. sc. Daniela Gračan, izvanredna profesorica, prodekanica za nastavu dr. sc. Dolores Miškulin, docentica te prodekan za razvoj i tehnologiju dr. sc. Mislav Šimunić, izvanredni profesor. (A.K.I.)