"Nova generacija građevinara", NL, 23. 11. 2012.
PROMOCIJA DIPLOMANATA GRAĐEVINSKOG FAKULTETA
Nova generacija građevinara

Sandri Malović prvi je jučer čestitao sin Luka (Foto: P.FABIJAN )RIJEKA » Nova generacija stručnih specijalista inženjera građevinarstva i diplomiranih inženjera građevinarstva promovirana je na svečanosti na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.
    Zvanje stručnih specijalista inženjera građevinarstva stekli su: Tomislav Mičetić, Dalibor Radešić, Adriano Čitar, Dalibor Petohleb, Davor Pavušek, Danijela Živković, Vanesa Lončarić, Dino Ćiković, Sandro Pecman, Suzana Badžek, Matej Vujaklija, Sandra Malović, Kristian Meden, Izidor Bilić, Petar Pamić, Andreja Knežević, Slobodan Štrbac, Jasmir Zulić, Dino Šare, Igor Dobrijević, Višnja Bruketa, Tamara Stojšić i Korado Šumberac, s pohvalom: Dario Modrić, Igor Petrak, Andrej Polić i Ivan Babić, s velikom pohvalom: Jasna Doričić i Dario Medvedec, a s najvećom pohvalom Karmela Čuljak.
    Zvanje diplomiranog inženjera građevinarstva stekli su: Maja Stipetić, Petar Fileš, Juraj Krištić, Marina Uhač, Franjo Krčalić, Ines Tomasini, Ivana Matijević, Ronald Puharić, Davor Marijanić, Marina Svetić, Klaudia Piglić, Danijel Žužić, Nikola Nobilo, Ivan Jeromela, Ozren Cuculić, Aleksa Cvitan, Martina Komparić, Anita Blagonić, Karlo Antonja, Stefan Belasić, Darko Jurak, Tanja Miloš, Boris Ćuš, Marko Gržetić, Marin Pečarić, Tanja Kalčić, Adna Dujso i Dragan Frlan. (A. P.)