RAZLIKOVNA EDUKACIJA ZA UPIS NA DIPLOMSKI STUDIJ PEDAGOGIJE
Izvoditelj: Filozofski fakultet, Odsjek za pedagogiju

Trajanje: 2 semestra

ECTS: 60

Uvjeti upisa: Program Razlikovne edukacije za upis na diplomski studij Pedagogije mogu upisati polaznici koji su završili:
  1.  Stručne studije u trajanju od dvije ili tri godine, iz sljedećih srodnih polja iz područja društvenih znanosti: odgojne znanosti, informacijske i komunikacijske znanosti, sociologija, psihologija i edukacijsko-rehabilitacijske znanosti te kineziologija.
  2. Pedagoške akademije u trajanju od dvije ili tri godine, a koji posjeduju položen stručni ispit za rad u školi ili završen program Dopunskog pedagoško-psihološkog obrazovanja.
  3. Stručne studije za učitelje razredne nastave te predškolskog odgoja u trajanju od dvije ili tri godine.
  4. Sveučilišne preddiplomske ili dodiplomske studije i/ili stručne studije u trajanju od dvije ili tri godine drugih znanstvenih područja, a koji posjeduju položen stručni ispit za rad u školi ili završen program Dopunskog pedagoško-psihološkog obrazovanja.
Dodatni uvjeti za odabir polaznika na program Razlikovne edukacije za upis na diplomski studij Pedagogije bit će utvrđeni Natječajem za upis te neće biti protivni gore navedenim te uvjetima Filozofskog fakulteta u Rijeci i Sveučilišta u Rijeci.

Popis predmeta:
  1. Opća pedagogija