"Besplatan tečaj bridža od 15. siječnja 2013.", NL, 11. 12. 2012.
RŠSS I BRIDGE KLUB OPATIJA
Besplatan tečaj bridža od 15. siječnja 2013.

RIJEKA » Riječki športski sveučilišni savez u suradnji s Bridge klubom Opatija organizira besplatni tečaj bridža za sve zainteresirane studente. Tečaj započinje 15. siječnja, a održavat će se jednom tjedno u Milenij Grand hotelu Četiri opatijska cvijeta. Svi sudionici tečaja imat će priliku nastupiti na selekcijskom turniru za članove reprezentacije Sveučilišta u Rijeci te nastupiti na 3. europskom sveučilišnom prvenstvu u bridžu, što će biti održano u Kraljevici, kao i na Svjetskom sveučilišnom prvenstvu u bridžu 2013. Svi zainteresirani mogu se prijaviti za sudjelovanje do 23. prosinca na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na broj mobitela 091/161-0179. Prijavni obrazac dostupan je na internetskoj stranici Sveučilišta www.uniri.hr, a detaljnije informacije dostupne su na webu www.bridge2013.uniri.hr. (A. P.)