The Global Innovation and Knowledge Academy (GIKA)
Druga GIKA Konferencija
Tema: Razvojni menadžment/Developmental Management
Vrijeme održavanja: 9. -11. srpnja 2013. godine
Mjesto održavanja: Valencija, Španjolska

ROK ZA PRIJAVU: 31. ožujka 2013.
Detaljnije informacije: www.uv.es/gika

The Global Innovation and Knowledge Academy (GIKA) godišnja konferencija omogućuje platformu za raspravljanje o izazovima iz domene tekućih problema glede inovacija i znanje. Druga će se GIKA konferencija održati pri Sveučilištu u Valenciji na Politehničkom Sveučilištu (Polytechnic University of Valencia), u Španjolskoj u razdoblju od 9. do 11. srpnja 2013. godine The Journal of Business Research (JBR) je glavni pokrovitelj Akademije. Jedan od ciljeva Konferencije jest odabrati visokokvalitetne radove koji će se objaviti u posebnom izdanju JBR-a.

Prijavljeni radovi ne smiju biti prethodno objavljivani. Molimo da pošaljete jednu kopiju MS Word dokumenta u privitku na sljedeću e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript