Natječaj za prikupljanje ponuda za otkup otpadnog jestivoga ulja iz kuhinja objekata Studentskog centra u Rijeci
Utorak, 05.03.2013.

Studentski centar Rijeka, 51000 Rijeka, Prof  Radmile Matejčić 5, www.scri.uniri.hr , dana 04.ožujka 2013. raspisuje natječaj  za prikupljanje ponuda za otkup otpadnog jestivoga ulja iz kuhinja objekata Studentskog centra u Rijeci.

Prodaja će se obaviti prikupljanjem pisanih ponuda, a prednost ima ponuditelj koji ponudi
najvišu cijenu. U natječaju mogu sudjelovati sve zainteresirane pravne osobe. Ponuđena cijena ne može biti manja od 0,50kn/lit otpadnoda ulja.
Otpadno ulje se preuzima na ,tri lokacije - na adresama: Krešimirova 18, Franje Čndeka 4 i prof. Radmile Matejčić 5.
Ponude se podnose u roku od 8 dana od dana objave oglasa u Novom listu.

Cjeloviti tekst i uvjete natječaja možete pogledati u sljedećem prilogu: Tekst natječaja