"Na riječkom Sveučilištu 18 inozemnih studenata", NL, 13.3. 2013.
ERASMUS PROGRAM INFORMATIVNI DAN ZA INCOMING STUDENTE

altRIJEKA » Služba za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Rijeci organizirala je informativni dan za incoming Erasmus studente koji su drugu godinu u okviru programa Erasmus došli na studijski boravak na riječko Sveučilište. Naime, ove godine na riječkom Sveučilištu boravi ukupno 18 inozemnih studenata, a na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u ljetnom semestru studirat će četiri studenata, i to sa School of Business Administration Turiba iz Latvije, Cracow University of Economics iz Poljske, Universitat Rovira I Virgili Tarragona iz Španjolske i University of Food Tehnologies Plovdiv iz Bugarske, dok će na Ekonomskom fakultetu studijski boravak ostvariti petero studenata s Cracow University of Economics iz Poljske, University of Economics in Bratislava iz Slovačke, Free University of Bolzano iz Italije te Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University iz Poljske. Filozofski će fakultet ugostiti šestero studenata s poljskog University of Wroclaw i Cardinal Stefan Wyszyński University in Warsaw te s ljubljanske Univerze, dok će na Građevinskom fakultetu studirati jedna studentica s Hochschule RheinMain Wiesbaden iz Njemačke, a na Tehničkom fakultetu dvoje studenata s Poznan University of Technology iz Poljske. (I. Š. K.)