"Dogodine domaćini Svjetskog sveučilišnog prvenstva u bridžu", NL, 13.3. 2013.
PRIZNANJE SPORTSKI SVEUČILIŠNI SAVEZ

Nakon tri uspješno organizirana europska, stiže i svjetsko prvenstvoRIJEKA » Riječki sportski sveučilišni savez u suradnji sa Sveučilištem u Rijeci i Gradom Opatijom naredne će godine biti domaćin Svjetskog sveučilišnog prvenstva u bridžu. Odluka o domaćinstvu riječkih studenata donesena je u Bruxellesu na zasjedanju Izvršnog odbora FISU-a, Međunarodne sveučilište sportske federacije. Nakon tri izuzetno uspješno organizirana europska prvenstva, FISU je prepoznao Riječki sportski sveučilišni savez i Sveučilište kao respektabilnog partnera i ukazao povjerenje organizacije svjetskog prvenstva, a dobivanje domaćinstva, koje će ujedno biti tek drugo svjetsko prvenstvo dosad održano u Hrvatskoj, te prvo svjetsko prvenstvo koje organizira Sveučilište u Rijeci, predstavlja velik uspjeh i dokaz kontinuiranog ulaganja u sveučilišni sport. (I. Š. K.)