"Jednomjesečna radionica »Online marketing«", NL, 28.3. 2013.
EKONOMSKI FAKULTET

RIJEKA » U sklopu programa cjeloživotnog obrazovanja Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci organizira radionicu Online marketing, koja će se održati od 9. travnja do 9. svibnja, a rok za prijavu je 4. travnja. Program Online marketing predstavlja spoj znanja iz osnova marketinga i praktičnog iskustva u suvremenim internet alatima te je namijenjen svima koji žele steći osnovna znanja o online marketingu, a preporuča se malim i srednjim poduzetnicima, njihovim djelatnicima, kao i voditeljima neprofitnih organizacija. Polaznici programa upoznat će se s marketinškim pristupom tržištu, spoznati mogućnosti online oglašavanja, naučiti voditi i optimizirati Google Adwords kampanju te kako sa što manje troškova postići bolje rezultate oglašavanja. Nakon završenog programa, polaznici postaju sposobni samostalno online oglašavati usluge i proizvode. Program će se osvrnuti i na temu oglašavanja na društvenim mrežama, tzv. social network marketinga, a trajat će 24 sata. (I. Š. K.)