Natječaj za izbor
Četvrtak, 28.03.2013.
Normal 0 21 false false false HR X-NONE X-NONE

Sveučilište u Rijeci na temelju odluke Senata Sveučilišta u Rijeci objavljuje:

za izbor:

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na odgovarajuće radno mjesto asistenta (m/ž), iz znanstvenog područja polje filozofija.

2. jednog nastavnika u nastavno zvanje i na odgovarajuće radno mjesto višeg umjetničkog suradnika (m/ž), iz umjetničkog područja, interdisciplinarno umjetničko polje.

3. jednog nastavnika u umjetničko-nastavno zvanje i na odgovarajuće radno mjesto docenta (m/ž), iz umjetničkog područja, polje kazališna umjetnost, grana kazališna režija.

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane u Zakonu o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju. Prijavi na natječaj treba priložiti: životopis i presliku domovnice, dokaz o akademskom stupnju,i popis umjetničkih i stručnih radova, dokaz o iskustvu rada u kazališnoj i filmskoj produkciji (t. 2), odnosno kazališnoj režiji (t. 3.)

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja šalje se na adresu: Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, 51000 Rijeka.

Sveučilište u Rijeci

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}