"Nova generacija doktora dentalne medicine", NL, 11.5. 2013.

MEDICINSKI FAKULTET PROMOCIJA

Promovirano 27 diplomanata * Foto: L. ČERNJULRIJEKA Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija nove generacije doktora dentalne medicine koju čini 27 diplomanata. Završetkom sveučilišnog diplomskog studija dentalne medicine zvanje doktor dentalne medicine stekli su: Tijana Balas, Erika Stocovaz, Nikoleta Tole, Maja Car, Luka Morelato, Petar Pavletić, Veronika Španiček, Petra de Visintini, Maja Hrbić, Vika Kravanja, Domen Novšak, Domagoj Grabovac, Tomica Klinčić, Nikša Radulović, Monika Keča, Jasmina Posedi, Anja Rojnić, Lidija Njegovan, Petra Prašnjak, Petra Zaverski, Anja Karnjuš, Milijana Zarubica, Ana Beljan, Hela Škrgatić, Ivana Žmavc, Anton Lekić i Ivan Tibljaš. (I. Š. K.)