"Deset dana do EU", NL, 20. 6. 2013.

RIJEKA: Deset dana do EU

Guste Santini * Foto: D. KOVAČEVIĆEkonomski fakultet organizira u 12 sati panel raspravu »Republika Hrvatska 10 dana do Europske unije - očekivanja i strepnje«, koja će se održati u aneksu Fakulteta (Ivana Filipovića 4). Panelu će prisustvovati prof. dr. sc. Guste Santini, urednik časopisa Ekonomija, prof. dr. sc. Mladen Vedriš, redoviti profesor na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Đuro Medić, redoviti profesor na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu te prof. dr. sc. Dragoljub Stojanov i prof. dr. sc Alen Host, profesori na Ekonomskom fakultetu u Rijeci. Fakultet poziva sve zainteresirane za uključivanje u raspravu na panelu te informiranju o Europskoj uniji, standardima, politikama te koristima, ali i mogućim posljedicama u njihovom svakodnevnom životu i djelovanju.