Poziv glazbenim sastavima
Petak, 19.07.2013.

petak, 19. srpnja 2013.

Što?
Sveučilište u Rijeci poziva zainteresirane glazbene sastave da nastupe na Noći istraživača, mega-događaju koji se svake godine istovremeno održava u 300 gradova diljem Europe, a ove godine po prvi put i u Rijeci! Riječani i njihovi gosti svih generacija imat će priliku upoznati riječke znanstvenike i njihova zanimanja kroz predavanja, demonstracije, pokuse, kvizove i nagradne igre.

Kada?
petak, 27. rujna 2013. od 17:00 do 24:00 h

Gdje?
Tower Center Rijeka, 5. kat (Ulica Janka Polića Kamova 81, 51000 Rijeka)

Tko?
Prednost pri odabiru imat će sastavi s članovima zaposlenicima i/ili studentima Sveučilišta u Rijeci, odnosno sastavi čija je glazba vezana uz znanost i obrazovanje. Priliku za nastup dobit će tri sastava. Predviđeno trajanje nastupa svakog odabranog sastava je 30 minuta.

Kako?
1) imena i prezimena te instrumente svih članova sastava
2) žanr
3) e-mail i mobitel kontakt osobe
4) kratku biografiju skupine s kratkim opisom poveznice članova sa Sveučilištem u Rijeci ili Noći istraživača
5) u privitku ili putem linka dostavite minimalno dvije snimke
6) popis opreme koju vam je nužno potrebno osigurati za nastup

Zašto?
Svim skupinama koje budu pozvane da nastupe na festivalu osigurat ćemo: prostor s razglasom, promotivne nagrade Noći istraživača, osvježenja te pozornost medija i javnosti. Očekuje se nekoliko tisuća posjetitelja!

Rok za prijave?
25. kolovoza 2013.