Natječaj za radno mjesto docenta
Ponedjeljak, 09.09.2013.

ponedjeljak, 9. rujna 2013.

KLASA: 602-04/13-01/02
UR. BROJ: 2170-57-01-13-272a

Sveučilište u Rijeci na temelju odluke Senata

RASPISUJE NATJEČAJ

za izbor

- jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i odgovarajuće radno mjesto docent (m/ž), iz humanističkog područja, polje filozofija, grana filozofija kulture.

Pristupnici trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, odlukama Rektorskog zbora o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja i Pravilnikom o postupku izbora nastavnika, znanstvenika i suradnika u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta na Sveučilištu u Rijeci.

Prijavi na natječaj prilaže se:
– životopis s opisom znanstvenog, nastavnog i stručnog rada,
– dokaz o državljanstvu (preslika),
– dokaz o odgovarajućoj stručnoj spremi,
– popis znanstvenih i stručnih radova te separate radova relevantnih za izbor.
Pristupnici su dužni prijavu i svu traženu dokumentaciju dostaviti i na CD-u.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja se dostavljaju u roku od 8 dana od objave natječaja na adresu: Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, 51000 Rijeka.

Sveučilište u Rijeci
                                                                                         prof. dr. sc. Pero Lučin