Treći kongres fiziologa
Četvrtak, 12.09.2013.

četvrtak, 12. rujna 2013.

Zavod za fiziologiju, imunologiju i patofiziologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci i Hrvatsko društvo fiziologa organiziraju treći Kongres Hrvatskog društva fiziologa i prvi Regionalni kongres fizioloških društava koji će se održati od 13. do 15. rujna 2013. na kampusu Sveučilišta u Rijeci. Svečano otvorenje bit će upriličeno u petak, 13. rujna u 13 sati u velikoj dvorani Građevinskog fakulteta u nazočnosti rektora Lučina, kao i predsjednika društava iz regije i drugih visokih gostiju.

Prvi Regionalni kongres fiziologa okupit će renomirane znanstvenike iz zemalja regije: Austrije, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Madžarske, Srbije, Italije, Njemačke, Ukrajine, ali i iz SAD-a. U trodnevnim sesijama sudjelovat će brojni ugledni hrvatski i inozemni predavači od rektora riječkog prof. dr. Pere Lučina, akademika Daniela Rukavine, prof. dr. Stipana Jonjića, prof. dr. Siniše Volarevića, pa do povratnika iz SAD-a poput prof. dr. Vladimira Parpure s Odjela za biotehnologiju, pa sve do prof. Schlattera iz Njemačke. Za dodatne informacije o skupu i sudionicima možete kontaktirati prof. dr. Ines Mrakovčić Šutić iz organizacijskog odbora Medicinskog fakulteta na adresu e-pošte: