Sporazum s HNK Ivana pl. Zajca
Srijeda, 06.11.2013.

srijeda, 6. studenog 2013.
U uredu intendantice Hrvatskog narodnog kazališta Ivana pl. Zajca u Rijeci jučer je sklopljen sporazum o suradnji između te institucije i Sveučilišta u Rijeci. Suradnja Kazališta i Sveučilišta temeljit će se na umjetničkim i obrazovnim projektima vezanim uz Studentski kulturni centar, na projektima unaprjeđenja studentskog standarda u domeni kulture i umjetnosti te uključivanju studenata u kreativni proces rada Kazališta.

alt

Potpisnici sporazuma su intendantica Kazališta Nada Matošević Orešković i rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Pero Lučin. Svečanom potpisivanju također su prisustvovali: sa strane kazališta - poslovna ravnateljica Ana Lučić, ravnatelj Hrvatske drame Damir Orlić i ravnatelj Baleta Ronald Savković, a sa strane Sveučilišta - prorektorica za studije i studente prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija, prof. dr. sc. Elvio Baccarini, doc. dr. sc. Diana Grgurić, voditelj Studentskog kulturnog centra Zoran Baljak i predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci Sven Pal.

alt