Iz probacijske prakse
Srijeda, 06.11.2013.

srijeda, 6. studenog 2013.
Zadovoljstvo nam je pozvati vas na predstavljanje knjige prof. dr. sc. Slobodana Uzelca ''Mjera za život - iz probacijske prakse'', koje će se održati u četvrtak, 7. studenog 2013. u 13 sati na Građevinskom fakultetu na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.
Knjigu će predstaviti: prof. dr. sc. Velinka Grozdanić s Pravnog Fakulteta u Rijeci; Jana Špero, načelnica Sektora za probaciju Ministarstva pravosuđa Republike Hrvatske; Ilija Ranić, urednik, Plejada, d.o.o., Zagreb te prof. dr. sc. Slobodan Uzelac, autor.
Predstavljanje će voditi Elvira Marinković Škomrlj, rukovoditeljica Službe za odnose s javnošću Sveučilišta u Rijeci. Na dan predstavljanja knjiga će biti dostupna po promotivnoj cijeni. Radujemo se Vašem dolasku!