Okrugli stol u Filodrammatici
Četvrtak, 07.11.2013.

četvrtak, 7. studenog 2013.
Sveučilište u Rijeci poziva zainteresirane na okrugli stol pod nazivom ''Think-tank EPK'' s temom nominacije grada Rijeke za Europsku prijestolnicu kulture 2020., koji će se održati u ''Filodrammatici'', Korzo 28, Rijeka, u petak, 8. studenog 2013. s početkom u 19 sati. Okrugli stol organizira Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci kroz projekt ''KvadArt'' – skup programa iz umjetnosti i kulture, pod programom ''Let's talk about''.

U raspravi sudjeluju:
Ivan Šarar, pročelnik Odjela gradske uprave za kulturu Grada Rijeke;
prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija, prorektorica za studije i studente Sveučilišta u Rijeci;
Irena Kregar Šegota, savjetnica za međunarodnu suradnju pri Odjelu gradske uprave za kulturu Grada Rijeke
Chris Torch, potpredsjednik Culture Action Europe  i osnivač ''Interculta'', Stockholm, Švedska;
Slaven Tolj, ravnatelj Muzeja moderne i suvremene umjetnosti u Rijeci;
Daniela Urem, voditeljica Ureda za kulturu Sveučilišta u Rijeci;
Davor Mišković, predsjednik udruge ''Drugo more'';
Marko Luka Zubčić, riječki autor, suosnivač ''Ducks Recordsa'' i kreativnog kolektiva ''Kombinat'';
Davor Mišković, predsjednik udruge ''Drugo more'';

Moderator je doc. dr. sc. Nebojša Zelić s Odsjeka za filozofiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.