''Promovirni diplomirani ekonomisti i prvostupnici'', Novi list, 21. 12. 2013.

SVEUČILIŠTE
SVEČANO NA EKONOMSKOM FAKULTETU

Prodekan prof. dr. Alen Host zaželio je dojučerašnjim studentima puno uspjeha u profesionalnom radu

Zadovoljstvo na kraju studija – dio jučer promoviranih ekonomista  * Foto: M. GRACINRIJEKA » Na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija diplomiranih ekonomista i sveučilišnih prvostupnika ekonomije. Čestitajući studentima na uspješno okončanom studiju, prodekan prof. dr. Alen Host zaželio im je puno uspjeha u profesionalnom i privatnom životu te im ukazao na potrebu stalnog usavršavanja u cilju osiguravanja dugoročne konkurentnosti na tržištu rada.
    Svečanim činom promocije studij su uspješno okončali: Irena Lović, Marina Černeka, Neven Tešić, Sanja Katunar, Ivana Zohil, Petra Delač, Tatjana Rempešić, Valentina Jandroković, Marija Dušek, Adriana Grubišić, Kristina Žuljević, Jerolim Dušević, Ivana Maras Trbojević, Dragan Aladžić, Matej Kalanj, Anja Zron, Marijana Plješa, Nenad Fućak, Sanja Melada, Aljoša Jelčić, Vanja Jurcan, Željka Vidmar, Goran Lazić, Lorena Paladin, Dijana Fućak, Vlatka Bruketa, Martina Močibob, Tina Karabaić, Alenka Rogić, Rade Malobabić, Alica Kušen, Saša Vrbanec, Jelena Dragičević, Damir Muslić, Ana-Marija Rodin-Šumonja, Dženan Pečenković, Ela Pavičić Sapor, Matej Marković, Monika Prodan, Alenka Radović Pevec, Maristela Rajkovača, Adriano Fućak, Martina Matijević, Ivana Maras, Nikolina Rubčić, Zoran Klapan, Daria Perković, Davor Sjauš, Joško Jurković, Ivana Erhatić, Vjekoslav Vrljić, Majda Paoli, Renato Puškarić, Antoni Mičić, Lorena Barković, Dijana Popović, Ana Matić, Andrea Vodopija, Melita Pušić, Klara Žagar, Kristina Gušćić, Klara Mandić, Senada Kaltić, Jasna Šaina, Monika Šćerba, Maja Šuran, Ivan Lovreković, Danijela Stanić, Kristijan Katić, Petra Juričić, Krešimir Krajina, Sabrina Pašić, Emina Mihoci, Nenad Buha, Ilenia Kučić, Andrej Miškulin, Nikola Škoda, Martina Majerle, Dizi Selan, Damir Burić, Samanta Barbaro, Nikolina Štokić i Marina Rozgaj.

I. ŠESTAN KUČIĆ