''Promovirano 30 doktora medicine'', Novi list, 25. 1. 2014.

NOVI LIJEČNICI
SVEČANOST NA MEDICINSKOM FAKULTETU

Promovirano 30 doktora medicine

Promovirana nova generacija doktora medicine   * Foto: V. KARUZARIJEKA » Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija nove generacije doktora medicine koju čini 30 završenih studenata. Svečanom promocijom zvanje doktor medicine stekli su Mateja Jelača, Mijo Mravičić, Anja Muftić, Tin Nadarević, Mira Pavlović, Zrinko Pešut, Marina Petrović, Ana Pičuljan, Petra Pongrac, Sara Sabolić, Tanja Sakač, Petar Stojić, Silvija Svrtan, Luka Šatalić, Maja Šimonović, Marko Škoda, Matko Šperanda, Erika Šuper – Kučina, Jelena Tomac, Milana Topić, Danijel Trčak, Dina Vladić, Marija Vlašić, Marina Vrbančić, Tea Vrdoljak, Sara Vukasović, Veronika Gorjan, Ivana Sedonja, Maruša Špes i Lidija Janžeković. (I.Š.K.)