Gladijatori u Kampusu
Petak, 31.01.2014.
petak, 31. siječnja 2014.

U srijedu, 29. siječnja u sali restorana ''Kampus'' otvorena je izložba ''Gladijatori''. Autor izloženih kiparskih radova izv. prof. art. Želimir Hladnik, profesor je kiparstva na Akademiji primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, a do sada je realizirao 30 samostalnih i preko 70 skupnih izložbi. Prostori Studentskog centra i sveučilišni Kampus još su se jednom pokazali kao mjesto studentskog života i interakcije sveučilišnih aktera, kako između SC-a i sastavnica, tako i sa širom riječkom javnošću.

Prigodnom otvaranju izložbe nazočili su, uz autora, njegovi kolege profesori, studenti i članovi obitelji, ravnatelj Studentskog centra Rijeka Dinko Jurjević sa suradnicima te drugi nastavnici i studenti s Kampusa Sveučilišta u Rijeci.