Konferencija u Trstu
Ponedjeljak, 03.02.2014.

ponedjeljak, 3. veljače 2014.

Centar za proteomiku Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci poziva sve zainteresirane na konferenciju ''Promoting innovation and technology transfer in the Adriatic Region: perspectives and experiences'', koja će se održati 6. veljače 2014. godine na Sveučilištu u Trstu. Sveučilište u Trstu je koordinator IPA Adriatic Cross Border Cooperation strateškog projekta PACINNO (Platform for trans-Academic Cooperation in Innovation), u kojem kao partner sudjeluje i Medicinski fakultet u Rijeci.

Program konferencije možete preuzeti OVDJE, a dodatne informacije možete dobiti od Ani Gerbin, osobe za kontakt u Rijeci za projekt PACINNO na e-adresi: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili broju telefona: 051 651 250.