''Promovirano 37 prvostupnika računalstva'', Novi list, 4. 2. 2014.

TEHNIČKI FAKULTET
PREDDIPLOMSKI STUDIJ ZAVRŠILA JOŠ JEDNA GENERACIJA

Promovirano 37 prvostupnika računalstva

S jučerašnje promocije na Tehničkom fakultetu  * Foto: I. TOMIĆRIJEKA » Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija nove generacije prvostupnika inženjera računalstva. Preddiplomski studij računalstva završilo je 37 studenata, a čestitajući novoj generaciji prvostupnika, dekan prof. dr. Goran Turkalj istaknuo je da se od osnutka te ustanove na Tehničkom fakultetu školovala većina visokoobrazovanih stručnjaka tehničkoga stručnog i znanstvenoga profila, koji danas rade i djeluju u okviru različitih gospodarskih i društvenih subjekata Rijeke, Primorsko-goranske i susjednih županija.
    Jučerašnjim svečanim činom zvanje prvostupnik inženjer računalstva stekli su: Teo Manojlović, Dea Marin, Diego Sušanj, Mario Blažević, Danijel Bošković, Marko Kujundžić, Juraj Zorić, Valentina Svržnjak, Igor Opačak, Vedran Abramović, Željka Dorčić, Denis Grahovac, Jelena Herceg, Vedran Petrović, Ivor Vučković, Dejan Mišljenović, Maja Volf, Nino Miškić Pletenac, Nikola Pećarina, Dino Bikić, Ivan Šurlina, Marin Anđelini, Jovana Brestovac, Luka Brumnić, Luka Filipan, Maja Jurcan, Matej Raguzin, Filip Stojanac, Bojan Sulovsky, Ivan Todorović, Nikola Domazet, Mario Dubrovac, Ozren Šejić, Nataša Prodić, Emil Rubinić, Tomislav Fabeta i Sandi Vuković. (I. Š. K.)