''Novi magistri i prvostupnici elektrotehnike'', Novi list, 6. 2. 2014.

TEHNIČKI FAKULTET  TREĆI DAN ZAREDOM ODRŽANA PROMOCIJA ZAVRŠENIH STUIDENATA

Novi magistri i prvostupnici elektrotehnike

S jučerašnje promocije na Tehničkom fakultetu  * Foto: D. ŠKOMRLJRIJEKA » Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija nove generacije prvostupnika inženjera elektrotehnike i magistara inženjera elektrotehnike. Podsjećajući da je Tehnički fakultet osnovan prije 54 godine, dekan prof.dr. Goran Turkalj istaknuo je da ta ustanova provodi studijske programe iz strojarstva, brodogradnje, građevinarstva, elektrotehnike i računarstva, a fakultet je danas ustrojen kroz 11 zavoda, 38 katedri i 50 laboratorija, Računalni centar, Knjižnicu, te 5 administrativno-stručnih službi i zapošljava 176 djelatnika.
    Jučerašnjim svečanim činom promocije i završetkom diplomskog studija elektrotehnike zvanje magistar inženjer elelektrotehnike stekli su: Andrej Radaković, Ivan Crnković, Toni Verbanac, Dino Ferenčić, David Blažević, Katica Matušan i Haris Kajtazović, dok su završetkom preddiplomskog studija elektrotehnike zavnje prvostupnik inženjer elektrotehnike stekli: Ivan Alandžak, Tihan Peruško, Kristian Mevželj, Gordan Šegon, Eugen Kvaternik, Dražen Cvija, Moreno Gržinić, Antun Jurešić, Šime Devčić, Sanjin Vozila, Nikolina Katalinić, Said Didović, Deni Čop, Robert Šverko, Alen Vlačić, Antonio Vučić, Dorijan Rupčić, Zvonimir Radišić, Filip Blagojević, Matko Perković, Sanjin Deželjin, Ana Popović, Ivan Sinčić, Domagoj Zubac i Marko Mataija. (I. Š. K.)